O parfémech

Pánské parfémy Chanel: Dodají vám francouzský styl a šarm

imitace chanel

Pánské Chanel parfémy patří mezi jedny z nejoblíbenějších pánských parfémů světa. Je pro ně typický francouzský styl, šarm, nadčasovost a závan elegance. Jsou však výjimečné i tím, že si při kontaktu s pokožkou vytvoří vlastní unikátní vůni. Díky tomu Chanel parfémy voní na každém muži jinak a přinášejí mu tak opravdu originální styl.

Pokud i vy chcete svůj styl, nebo styl svého partnera, doplnit o takovou skvělou vůni, seznamte se s našimi imitacemi Chanel parfémů. Vybrali jsme pro vás až 3 pánské vůně, přičemž každá z nich je určena pro jiný typ muže. Jsme si zcela jisti, že si z nich vybere každý. Které vůně to jsou?

 

Chanel Egoiste Platinum má chladný a ostrý nádech

Pro individualistické a svérázné muže vytvořila značka Chanel parfém Egoiste Platinum. Má dřevitě-pižmový charakter, v němž však ucítíte mnohem víc, než jen dřeviny a pižmo. Dominují mu svěží byliny a studené kovové tóny.

Parfém má právě díky těmto kovovým tónům dost odměřený charakter. Jeho vůně je ostrá a chladná jako břitva. I proto je vhodný pro rázovitých mužů, kteří si tvrdě jdou za svým cílem. Řadíme ho mezi studené kovové vůně, s nádechem platiny, dřevin a bylin.

Imitace známé Bleu de Chanel zaujme elegantních mužů

Jeden z nejznámějších pánských parfémů světa, a zároveň nejoblíbenější pánský Chanel parfém, zaujal tisíce mužů svojí aromatickou dřevitou vůní. Dominují mu aromata santalového dřeva, citrusového ovoce, koření a kadidla.

Bleu de Chanel vyjadřuje nekonečnou, hlubokou a neomezenou svobodu. Je to ideální parfém pro nekonvenčního muže, který pečlivě pracuje na své kariéře. Často se tento parfém označuje také jako „vůně pro muže v obleku“. Při nošení tohoto parfému nemusíte nosit výhradně oblek, ale i tak Bleu de Chanel zapasuje zejména mužům, kteří vyzařují přirozenou eleganci.

V naší nabídce najdete věrnou imitaci Bleu de Chanel. Jeho vůně i výdrž je identická s originálem. Muže udrží svěžího po celý den, podtrhne jeho sebevědomí a vyzvedne jeho přirozený šarm.

Chanel Allure Homme Sport Eau Extrem je vůně pro sportovce a dobrodruhy

Allure Homme Sport Eau Extrem je jedním ze sportovních Chanel parfémů. Zachovává si sice elegantní charakter typický pro Chanel vůně, ale zapojuje i sportovní element. Je určen pro aktivního a dobrodružného muže, který rád vyhledává nebezpečí a adrenalin.

Parfém je kombinací svěžesti, smyslnosti a ostrosti. Mnozí ho označují za vůni adrenalinových zážitků. Muži totiž ihned dodá energii a sílu. Po jeho použití ucítíte nejprve citrusy s esencí šalvěje, které na pokožce vytvářejí chladivé bylinné osvěžení.

Později ucítíte srdce a základ vůně, které jsou kombinací koření, dřevitých akordů a fazolí tonka. Celkově působí imitace Chanel Allure Homme Sport Eau Extrem jako bylinné osvěžení, ideální na sport a vysoký výkon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *