O parfémech

Nejlepší pánské parfémy: TOP elegantní vůně

nejlepší pánské parfémy

Vhodné k obleku, ale i na volnočasové aktivity. Seznamte se s TOP elegantními parfémy pro pány. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší univerzální, elegantní parfémy, které v podobě kvalitní imitace najdete i na našem e-shopu. Nebudeme vás zdržovat dlouhou předmluvou, přejděte přímo na výběr parfémů:

Nejlepší nadčasový pánský parfém: Uomo – Valentino

Pro nekompromisní muže

Orientální parfém Valentino Uomo je označován jako věčná klasika. Jeho vůně je tak nadčasová, že zřejmě nikdy nevyjde z módy. Kombinuje na první pohled netradiční aromata: bergamot, myrtu, praženou kávu, lískové ořechy, cedrové dřevo a kůži.

Mix těchto aromat k sobě dokonale pasuje. Vytváří velmi přitažlivou vůni, která okouzlí nejednu ženu. Najdete ji u nás v podobě přesné kopie pod číslem 697. Zalíbí se především mužům, kteří od života vždy vyžadují to nejlepší bez kompromisů.

Sauvage – Dior

Pro dobrodruhy

Mnoho parfémů v sobě ukrývá nenapodobitelnou středomořskou energii. Tento typický rys ucítíte i ve vůni Sauvage. Je velmi temperamentní, uvolněná, a přesto dostatečně elegantní na to, aby ji muž mohl nosit i do práce ke košili a saku.

Sauvage má svěží dřevité aroma. Je inspirována divokou přírodou, a proto se v ní ukrývá špetka surovosti a ušlechtilosti. Hodí se zejména nespoutaným a nepředvídatelným mužům, kteří se s ní budou cítit uvolněně a velmi příjemně.

Nejlepší pánský parfém s vůní luxusu: 1 million – Paco Rabanne

Pro sebevědomé muže

Vůně luxusu a peněz – to je pro některé muže nejsladší vůně na světě. Přesně pro ně byl vytvořen parfém One Million. Nese v sobě vůni úspěchu, zlata a moci. Jeho vůně je opravdu ambiciózní a luxusní.

Naše imitace 624 je věrnou kopií originálu. Má svěží dřevitou vůni, která vám bude důvěrně známa. Tento parfém je totiž celosvětově hodně oblíbený a pravděpodobně ho používá i někdo z vašeho širšího okolí. Vytváří smyslný souzvuk aromat pro muže, který je sebevědomý, úspěšný a rád si dopřeje luxus.

Pánský parfém Gentleman Only – Givenchy

Pro gentlemany

Značka Givenchy je zárukou kvality, stylu a citu pro to, co je právě teď moderní. Stejné vlastnosti se odrážejí i v parfému Gentleman Only. Byl vytvořen pro moderní, elegantní gentlemany – muže galantní v každé chvíli jejich života.

Gentlemanský životní styl je v parfému vyjádřený v podobě intenzivních a dřevitých aromat. Zanechává za sebou elegantní, živočišnou vůni. Na muži zvýrazní jeho slušné chování, smířlivou povahu a kultivované vystupování.

Spicebomb – Victor & Rolf

Pro extroverty

Tento parfém vás zasáhne ihned, jakmile ho ucítíte. Je to doslova bomba, která jen čeká na příležitost vybuchnout. Vyletí na vás jako exploze smyslnosti a díky pronikavé vůni přitáhne pozornost každého v okolí.

Spicebomb je hned po použití velmi intenzivní, ale rozvíjí se pomalu a postupně. Nejprve v něm ucítíte jen výrazné, pikantní, kořenité tóny. Až po čase se na pokožce rozvinou i ostatní ingredience a vůně přejde do přitažlivých orientálních aromat. Tomuto svůdnému mixu podlehne nejedna žena. Díky svému charakteru se hodí spíše pro extroverty, kteří si užívají pozornost okolí. U nás jeho věrnou imitaci objednáte pod číslem 414.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *