O parfémech

Dámské parfémy Roberto Cavalli. Vyzkoušíte tyto provokativní a odvážné parfémy?

damske parfemy roberto cavalli

Italského módního návrháře Roberta Cavalliho veřejnost zná díky jeho netradičním kouskům se živočišným motivem. Představuje italský luxus a extravaganci v módě, doplňcích i parfémech. Jeho provokativní styl jsme přinesli i do našeho e-shopu a inspirovali se na vytvoření několika dámských parfémů. Podívejte se, co od těchto parfémů můžete očekávat a zda vám charakterově sednou.

Parfémy Roberto Cavalli dýchají extravagancí a živočišnou energií

Roberto Cavalli se proslavil už jako student umělecké školy, kdy vytvořil sérii květinových potisků, které ihned upoutaly pozornost velkých italských oděvních továren. Jeho kariéra se naplno nastartovala počátkem 70. let, kdy vynalezl unikátní techniku ​​tisku na kůži. Vzápětí nato uzavřel kontrakty s firmami jako Hermés a Pierre Cardin, a jeho móda se postupně dostala i na předváděcí mola.

Pro kousky Roberta Cavalliho je typická extravagance a živočišná energie. Často využívá zvířecí vzory, které každého ihned zaujmou. Mezi jeho slavné kousky patří například i seprané džíny, s nimiž na trh přišel vůbec jako první návrhář. Provokativní prvky vnáší do všech odvětví značky. V současnosti značka vyrábí oblečení, spodní prádlo, obuv, hodinky, brýle, kožené doplňky a od roku 2002 už i parfémy.

Roberto Cavalli – Paradiso

UKLIDŇUJÍCÍ VŮNĚ

Roberto Cavalli zanechává v každém kousku svůj jedinečný podpis. Vyznačuje se živočišnou energií, která ženám dodává nespoutanost a jistou dávku sebevědomí. Na stejné vlně se nesou i aromata parfému Paradiso. Je vytvořen tak, aby se žena cítila atraktivně, rafinovaně ale zároveň velmi příjemně a spokojeně.

Tato vůně reflektuje momenty štěstí. Ženě by měla připomenout ty konkrétní momenty štěstí, kdy se cítila dokonale, nic jí nechybělo, sršela charismatem a celý svět jí ležel u nohou. S tímto parfémem je snadné prožít tyto chvilky znovu. Jeho květinově-dřevitá vůně vás příjemně uvolní a dostane do dobré nálady. Je vhodná pro každodenní používání.

Roberto Cavalli – Just Cavalli

PŘITAŽLIVÁ VŮNĚ

Zatímco parfém Paradiso působí na ženu hodně klidně, v parfému Just Cavalli se naplno rozvíjí živočišný charakter typický pro značku Roberto Cavalli. Parfém Just Cavalli se v začátcích ukazuje jako lahodná a krémová květinová vůně. Už po chvilce však přejde do neuvěřitelně přitažlivých aromat, které sednout jen nespoutané a smyslné ženě.

Tento parfém v sobě ukrývá provokaci, sex-appeal a svůdnost. Téměř jistě zaujme všechny kolem. Zamiluje si ho každá žena, která ráda svádí a poutá na sebe pozornost. Kompozice sice zahrnuje jen 3 ingredience, ale spolu vytváří svěží, jiskřivou a přitažlivou vůni vhodnou pro jakoukoliv událost.

just cavalli slozeni

Roberto Cavalli – Serpentine

ROMANTICKÁ VŮNĚ

Když jsme poprvé vyzkoušeli tento parfém, napadlo nám jen jedno slovo: okouzlující. Parfém Serpentine je příjemně ženský, jemně přitažlivý a opravdu okouzlující. Má květinově-orientální vůni, ve které se rozvíjejí sladké akordy. Právě tyto akordy dávají parfému nádech romantiky. Je ideální pro ženy s romantickou duší, vyhledávající sladká aromata.

Naše imitace č. 42 je postavena na stejném základě, jako parfém Serpentine. Točí se zejména kolem aromat mangového květu v hlavě parfému. Srdce vůně je květinové, s pronikavýma akordy pepře. Základ vůně tvoří zajímavá kombinace jantaru, santalového dřeva a tolu balzámu. Kombinace těchto květinově-orientálních aromat je přímo neodolatelná.

cavalli serpentine složení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *