O parfémech, Tip na dárek

Parfém s vůní lásky: 7 nejromantičtějších parfémů, se kterými zazáříte

romanticke damske parfemy

Hledáte vůni lásky? Takovou, která vám dodá dobrou náladu a vnese do vašich běžných dnů špetku romantiky? Připravili jsme pro vás výběr 7 nejromantičtějších dámských parfémů všech dob, které budou příjemně působit nejen na vás, ale také na každého, kdo je z vás ucítí. Všechny jsou pozitivně naladěné a velmi přitažlivé. Naleznete je u nás ve věrné imitaci s trvale nízkou cenou. Podívejte se, které parfémy to jsou a vyberte si ten pravý pro vás.

Viktor & Rolf – Flowerbomb

 • Charakter vůně:

Explozivní vůně těch nejsmyslnějších květin Flowerbomb se zalíbí ženě, která chce upoutat své okolí. Je podmanivá, opulentní a pronikavá, díky čemuž své nositelce dodá energii a slastné pocity štěstí. Mysl omámí aromaty radosti, krásy a touhy.

 • Specifikace parfému:

Sladký, květinový a explozivní – to je v podstatě vše, co o tomto parfému potřebujete vědět. Jeho vůně je dlouhotrvající a opravdu intenzivní, ale budete se s ní cítit až překvapivě svěže, něžně a žensky.

Lancome – La Vie Est Belle

 • Charakter vůně:

Vůně La Vie Est Belle patří mezi ty vůbec nejoblíbenější parfémy na celém světě. Její aromata dokážou navodit dobrou náladu, připomenout radost ze života a vyvolat úsměv na tváři. Působí velmi žensky, ale zároveň pozitivně, a proto pokud hledáte parfém, který vám vysloveně zvedne náladu, toto je ta pravá vůně.

 • Specifikace parfému:

Slaďoučký, ovocně-květinový parfém, který působí velmi pozitivně, vesele a povzbudivě. Má vynikající výdrž. Je nevtíravý, takže ve vašem okolí nebude vadit ani lidem, kteří sladké vůně nemají až tak v oblibě.

Chloe – Love Story

 • Charakter vůně:

Tato květinová vůně vás přenese do láskou naplněné pařížské noci. Hodí se ženám, které hledají příjemně romantickou vůni, ale zároveň nemají rádi těžké ani sladké aroma. Parfém Love Story totiž působí jako lehký svěží vánek s nádechem ženskosti a elegance.

 • Specifikace parfému:

Květinový parfém s krásně čistou a svěží vůní. Je romantický, ale zároveň hodně elegantní a ženský. Na rozdíl od těžších a pronikavých romantických vůní, tento parfém má až neuvěřitelně lehkou a něžnou vůni.

Kilian – Love Don’t Be Shy

 • Charakter vůně:

Tohle je voňavka pro skutečnou romantičku. Z její vůně srší láska a romantická atmosféra. Ženu zahalí do kouzelného orientálně-jantarového oparu, který v ní vzbudí dobrou náladu a touhu na lásku. Bude se s ním cítit velmi příjemně, půvabně a zasněně.

 • Specifikace parfému:

Parfém má orientální jantarová aromata s výraznou vůní poetických květin a podmanivého pižma. Je jemně sladký a poměrně hodně výrazný.

Givenchy – Ange Ou Demon Le Secret

 • Charakter vůně:

Zářivá, osvěžující a jemně sexy vůně. Je tak nenapodobitelná a jiná, že si ji s ničím nespletete. Nosit ji můžete kdykoli, protože se díky svým živým a pozitivním tónům hodí pro každý den a každou příležitost. Budete s ní doslova zářit elegancí, půvabem a svůdností.

 • Specifikace parfému:

I osvěžující vůně může působit romanticky, a právě tento parfém je toho důkazem. Má svěží a jemně chyprovou jakoby ovocně zelenou vůni. Je velmi lehká a sexy, takže s ní na vaše okolí budete působit svůdně a neodolatelně.

Lancome – Tresor Midnight Rose

 • Charakter vůně:

Další ze série sladkých romantických parfémů. Tento však výborně vynikne na tajemné ženě, která chce být obletována, žádána a chce zanechat stopu v srdci jednoho konkrétního muže. Žena se s ním bude cítit výjimečně a přitažlivě.

 • Specifikace parfému:

Tato sladká květinová vůně s ovocnými tóny vás promění v okouzlující a sexy dámu. Nese si v sobě jemný nádech orientálnosti, který jí dodává typicky romantický a přitažlivý charakter. Je ideální pro nošení v chladných měsících nebo pro speciální příležitosti, kdy chce žena zazářit.

Dior – Poison Girl

 • Charakter vůně:

Jako poslední jsme pro vás vybrali velmi mladistvý a hravý romantický parfém Poison Girl. Je ideální volbou pro mladé dívky, ale také pro všechny ženy, které se chtějí cítit mladistvě. Parfém na vás přenese mladistvou energii a dodá vám pocit rebelky.

 • Specifikace parfému:

Tento hořko-sladký květinový parfém je na jedné straně lahodný, ale na té druhé malinko skandální. Je mladistvý, pronikavý a ideální pro každodenní nošení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *