O parfémech

Pánské parfémy od Paca Rabanneho. Dýchají luxusem a sexappealem

panske parfemy paco rabanne

Znáte pánské parfémy značky Paco Rabanne? Vyjadřují luxus, extravaganci a nekonečný sexappeal, který určitě zasáhne každou ženu. Přečtěte si proto o vynikajících parfémech One Million, Invictus a Pure XS, které patří mezi nejoblíbenější a nejsvůdnější pánské parfémy vůbec.

 

Jak vznikla značka Paco Rabanne?

Paco Rabanne je ve skutečnosti synonymem návrháře Francisca Rabaneda Cuerva, španělského módního návrháře, který vyrůstal ve Francii. Než si Francisco v roce 1966 založil vlastní značku, pracoval v mnoha světoznámých módních domech.

Ačkoliv Paco Rabanne vznikla jako módní značka, poměrně krátce po založení začala pracovat i na jejich prvním dámském parfému. Ten vznikl 3 roky po založení značky a nesl název Calandre. První pánský parfém Paco Rabanne vyšel na trh v roce 1973 a byl to dnes již legendární Paco Rabanne Pour Homme. Už tyto první parfémy definovali, jakou cestou se bude Paco Rabanne v parfémovém průmyslu ubírat. Vsadil na dřevité a kořeněné ingredience, které voní sexappealem, luxusem a extravagancí.

 

Paco Rabanne One Million pro ambiciózního muže

Říká se, že vůně peněz, zlata, moci a luxusu je ta nejsladší vůně na světě. Tímto tvrzením se inspiroval i samotný Farancisco (Paco Rabanne) a vytvořil ambiciózní parfém 1 Million, který vyjadřuje sebevědomí, úspěch a luxus. Říká: „V každé civilizaci, v každém náboženství, zlato vždy svádělo lidi.“

Podobně jako zlato, i tento parfém svádí. Svými aromaty sladkého koření, ambry a sametových zemitých tónů připomíná hřejivou vůni peněz. Je určen pro muže, kteří si dopřejí luxus a netají se svým majetkem a úspěchem. No a protože je tato vůně vůbec nejoblíbenějším parfémem značky, přesnou imitaci One Million najdete také v naší nabídce.

 

Pro sportovce připravil Paco Rabanne parfém Invictus

Invictus je parfém pro sportovně založené muže, kteří jsou plní síly, elánu a energie. Má skvělou svěží vůni, ve které ucítíte citrusy, dřevo, mech a mořské tóny. Symbolizuje sportovního ducha a podněcuje svého nositele k aktivnímu životnímu stylu.

Název parfému je odvozen z latiny. „Invictus“ znamená „neporazitelný“, čímž dokonale charakterizuje svého nositele. Je určen pro neporazitelné muže, kterým dodává energii a dynamiku. Vůně parfému Invictus je silně mužná, sportovní a přitažlivá. Více o něm si můžete přečíst přímo na jeho produktové stránce zde.

 

Svůdným mužům zapasuje Pure XS

I když všechny pánské parfémy inspirované značkou Paco Rabanne mají v sobě určitou dávku sexappealu, Pure XS je bezpochyby ten nejsvůdnější ze svůdných. Je to extrémně sexy a mužná vůně, které neodolá žádná žena. Samotní tvůrci o parfému hovoří jako o sexu uzavřeném ve flakónu, a my jim na tomto tvrzení nemáme co vytknout.

Imitace Pure XS je zároveň naší horkou novinkou. V parfému se mísí 2 linie vůní – jedna je svěží a zaujme zejména nositele, druhá je neodolatelně sexy a okouzlí především ženské pohlaví. Věrnou kopii Pure XS si můžete objednat i u nás, a to ve velkém 50 ml balení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *