Nezaradené

Chanel parfémy pro ženy: vůně pro skutečné dámy

chanel parfumy pro zeny

Módní ikonu Coco Chanel a její světoznámou značku vám určitě představovat nemusíme. Bezpochyby jste už slyšeli o parfému Chanel No.5, který se stal klasikou a symbolem elegance mezi dámami celého světa. My bychom vám ale chtěli přiblížit i další parfémy z dílny Chanel, které v sobě skrývají jedinečná a elegantní aromata.

Každá z těchto vůní má jiný charakter, a proto se hodí jinému typu ženy. Všechny ale mají něco společného – ukrývá se v nich elegance, která je pro značku Chanel přímo typická. Najdete si mezi těmito vůněmi i vy tu svou? Pojďme se s námi podívat, čím jsou jednotlivé parfémy výjimečné.

Chance – Chanel: Elegance pro mladou generaci

Cypřišově-květinová vůně Chance bývá často označována za Chanel No.5 nového věku. Byla vytvořena s poselstvím přinést eleganci mladé generaci. Nejlépe se hodí ženám, které jsou odvážné a nebojí se překvapení, které jim život přinese.

Hlava parfému je tvořena růžovým pepřem, který vůni dodává lehce pikantní nádech. Květinové srdce vás zahalí do aromat kosatce a jasmínu, až se nakonec vůně ukotví v pižmově-vanilkovém základě. Všechny aromata spolu vytvoří jedinečnou vůni, díky které se budete cítit příjemně po celý den. V naší nabídce najdete imitaci Chance ve 2 verzích – jako velký 50 ml flakón nebo 20 ml cestovní balení.

Gabrielle – Chanel: Pro nezávislou dámu s odvážným srdcem

Parfém Gabrielle nese civilní jméno samotné Coco Chanel a je poctou její celoživotní práci. Vůně, tak i samotná Coco, mají silný charakter. Jsou velmi ženské a podmanivé. Kompozice vůně je vyskládaná jako zářivá kytice květin. Omámí vás podmanivý jasmín, tuberóza, pomerančový květ a ylang-ylang. Spolu s ovocnými tóny a přitažlivým základem vůně zdůrazní tyto květiny vaše odvážné srdce a současně eleganci půvabné dámy.

Něžná a okouzlující Chance eau Tendre

Pokud hledáte parfém, který podtrhne a vyzdvihne vaši něžnou povahu, Chance eau Tendre je ta pravá vůně pro vás. Rozvíjí se sice postupně, ale zároveň je příjemně intenzivní. Už na první přivonění ve vás vzbudí pocit něhy a ženské jemnosti.

Květinový charakter tohoto parfému zvýrazňuje exotický jasmín a kytice růží. Celá kompozice je zabalena do tónů bílého pižma, které vůni dodávají čistou tečku. Je to ideální kombinace pro dámu, která každého v okolí okouzlí svým vnitřním charismatem.

Luxusní a moderní vůně Coco Mademoiselle

Parfém pro sebevědomou dámu se smyslem pro módu a krásu. Vůně Coco Mademoiselle je luxusní a moderní, stvořená pro dámu, která ví, co chce. Je odhodlaná, rozvážná, smyslná. Zpočátku vás osvěží pomeranč, mandarinka, pomerančový květ a bergamot. Svěží vůně pak přechází do sladkého srdce, až se stabilizuje v silně orientálním základě, který zdůrazní vaše sebevědomí.

Coco Noir pro smyslnou, ale současně distingovanou dámu

Parfém Coco Noir je opravdu unikátní a jeho smyslným a luxusním aromatům je těžké odolat. V našem seznamu jsme si ho pro vás nechali až na úplný závěr, protože jde o netradiční vůni. Setkává se v ní distingovaná dáma se svůdnou divou.

Coco Noir má dřevitě-orientální aromata plná luxusních a smyslných tónů. Je proto ideální pro svůdnou ženu, která je současně velmi elegantní a uhlazenou dámou. Ponoříte se do těchto tajemných, luxusních tónů orientálních květin i vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *