O parfémech

Poznejte cestovní parfémy v šikovných a praktických baleních

cestovni parfemy

Klasický 50 ml objem parfému je někdy na obtíž. Obzvláště, když člověk cestuje a nechce svoje zavazadla zatěžovat gramy navíc. Rozhodli jsme se proto tento problém vyřešit za vás. Do naší nabídky jsme zařadili 2 typy specifických balení parfémů, které jsou oproti klasickým 50 ml (1,7 fl. Oz.) menší a praktičtější. Jsou ideální na cestování, do práce nebo na společenskou událost. Představujeme vám cestovní parfémy a znovu plnitelné rozprašovače parfémů.

 

Naše novinka: cestovní parfémy

Čerstvá novinka v naší nabídce představuje cestovní balení parfémů. Jde o malý flakónek, který můžete uložit skutečně všude. Je to úzká lahvička s obsahem 20 ml, takže projde i letovou kontrolou příručních zavazadel. Je ideální vzít si ho sebou na dovolené nebo cesty, které trvají maximálně měsíc. Kromě toho si jej můžete nechat v práci, abyste se mohli osvěžit i během dne.

Novinka balení přináší novinky i v samotných vůních. Mezi parfémy v cestovním balení naleznete i naše staré osvědčené vůně, ale i nové, které jsme v nabídce dosud neměli. Z dámských parfémů vyzdvihujeme například sexy letní vůni inspirovanou parfémem Bombshell od Victoria Secret. Z pánských je to věrná imitace Emporio od fenomenálního Armaniho. Všechny cestovní parfémy naleznete zde.

 

Plnitelný rozprašovač parfémů

Na speciální příležitosti doporučujeme plnitelný rozprašovač parfémů, jinak nazývaný i atomizér. Je to malý, 5 ml flakónek, který si můžete sami naplnit vůní, kterou běžně používáte. Vejdete ho i do malé listové kabelky či do kapsy. Osvěží vás na párty, společenské události, ale úplně postačí i na víkendovou dovolenou. Je tedy ideální na krátké užívání, popřípadě pro ty, kteří parfém používají jen decentně. Ve verzi pro dámy ho u nás najdete ve zlaté barvě, pro pány máme atomizér parfémů ve stříbrné. Jakou barvu si však vyberete je jen na vás.

 

Použití rozprašovače parfémů

Jelikož je rozprašovač parfémů znovu využitelný, můžete si ho sami doplňovat. Z flakonu jen odstraníte vrchní část pumpičky a rozprašovač nasunete spodní částí do flakónu. Potom ho už jen napumpujete a je to. Pokud ho chcete naplnit jinou vůní, vyčistit si jej můžete tak, že prázdný flakón od parfému naplníte vodou a vodou napumpujete i atomizér. Instruktážní video, jak plnitelný rozprašovač používat, najdete i na našem Facebooku zde.

V případě, že budete mít k cestovním parfémem nebo k plnitelným rozprašovačem nějaké dotazy, neváhejte nám napsat buď na náš Facebook, nebo přímo zde do komentáře pod článek. Velice rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem ideální vůně pro vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *