O parfémech

Jarní parfémy pro ženy: Tipy na vůně, které vás toto jaro rozzáří

My ženy rády střídáme parfémy. Přizpůsobujeme je počasí, náladě, ale také například oblečení. K romantickým letním šatům si nikdy nevybereme kořeněný parfém, a naopak, ke kožené bundě a vybíjené kabelce nezkombinujeme nic ovocného ani svěžího.

Podobně je to i při ročních obdobích. Mnohé z nás rády střídají parfémy právě podle ročního období, přičemž změny nastávají většinou na jaře. Po těžších a opulentnějších zimních vůních se na jaře chceme nabít pozitivní energií a znásobit radost ze slunečných, teplých dnů. Pokud jste na tom podobně, máme pro vás výběr jarních parfémů ideálních pro tuto sezónu. Všechny váš dokážou rozzářit a přinést vám dobrou náladu.

529 Lanvin – Eclat D’Arpege

Jiskřivý parfém

Jako první jsme do našeho seznamu jednoznačně museli zařadit parfém Eclat D’Arpege značky Lanvin. Je to nádherná a typicky jarní vůně – kombinuje veselé tóny květin s jiskřivými aromaty zeleně. Voní tedy přesně jako jarní probouzející se příroda, jejíž vůně nám po dlouhé zimě dodá energii a radost. Pokud se vždycky těšíte z maličkostí a hledáte veselý a ženský parfém, tato vůně bude pro vás ta pravá.

927 Dior – Joy

Veselý parfém

I další parfém z našeho výběru je velmi veselý, oslnivý a zářivý. Vůně Joy je totiž vůní dobré nálady, štěstí a světla. Podle mnohých je to óda radosti ze života, která vás omámí vibrujícím mixem květin, ovoce a dřevin. Na pokožce za sebou zanechá něžný, smyslný dotek. Vyjadřuje pocity štěstí a dodává vnitřní energii, jakou přináší jen slunečné jarní počasí.

905 Carolina Herrera – Good girl

Tajemný parfém

Těšíte se ze slunečného počasí, ale jemné a veselé parfémy nejsou nic pro vás? Potom by vás mohl zaujmout pikantní parfém Good Girl. Ukrývá kontrastní aromata, kterými reprezentuje dualitu ženského charakteru: na jedné straně milou a okouzlující, na druhé tajemnou a nepředvídatelnou. Zaujme vás směsí květinově-orientálních aromat, která vytvářejí návykovou a vzrušující vůni.

580 Balenciaga – Florabotanica

Květinový parfém

Když poprvé ucítíte parfém Florabotanica, budete se cítit jako na procházce v rozkvetlé zahradě. Má intenzivní květinovou vůni, která přitáhne pozornost širokého okolí. Je velmi příjemná, svůdná a hravá. Zalíbí se zejména těm ženám, které hledají přitažlivou květinovou vůni vhodnou pro denní nošení.

923 Prada – Infusion D’Iris

Něžný parfém

Příchod jara v Parfenu přes něžná a lehká aromata. Pokud toužíte právě po takové vůni, a navíc hledáte něco „neokoukaného“, zalíbit by se vám mohl parfém Prada – Infusion D’Iris. Okouzlí vás jemnými, květinově-dřevitými tóny, s dominantním aromatem kosatce. Není to extra výrazný parfém, ale okolí si ho i přesto všimne. Díky jeho jemnosti a něžnosti se stane vaším ideálním společníkem během běžných jarních dní.

925 J.P. Gaultier – Scandal

Provokativní parfém

Jako poslední jsme vybrali vůni pro ženy, které nechtějí působit ani jemně ani něžně, ale právě naopak – chtějí způsobit rozruch. Pomůže jim v tom parfém Scandal značky J.P. Gaultier, který na ženské pokožce působí až neuvěřitelně sexy. Parfém je hravý, pikantní, a doslova skandální. Má ojedinělá a neskutečně provokativní chyprově-květinová aromata, díky kterým se určitě neztratíte v davu.

Nevybrali jste si žádný parfém z našeho seznamu? Máme pro vás ještě další jarní tipy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *