O parfémech, Tip na dárek

Které svěží dámské parfémy jsou ideální na jaře?

svezi parfemy

I vás už zasáhla veselá jarní nálada? Hřejivé sluníčko, kvetoucí květiny a prodlužující se dny jsou jasným důkazem, že ručička teploměru bude stoupat stále výš a my si můžeme naplno užívat teplé jarní počasí. S přicházejícím jarem jsme pro vás připravili seznam 4 výjimečných dámských parfémů, které jsou ideální právě na toto roční období. Všechny z nich vás rozzáří, přinesou vám radost a příjemně vás nabudí na slunečné počasí. Které to jsou?

 

Versace – Bright Crystal

Pokud vám máme představit ty nejdokonalejší dámské parfémy vhodné na toto roční období, určitě nesmíme opomenout parfém Bright Crystal značky Versace. Tato lehká ovocně-květinová vůně vznikla na podnět Donatelly Versace a spojuje její nejoblíbenější květinové aroma.

Bright Crystal vám připomene atmosféru romantických teplých večerů. Jeho vůně působí velmi mladistvě, ale je vhodné i pro starší dámy, které díky ní omládnou a vnitřně ožijí. Naše imitace Bright Crystal je podobně jako originál velmi něžný a příjemný dámský parfém, ideální na teplé sluneční měsíce.

 

Chanel – Chance

Parfém Chance od Chanelu je často označován také jako Chanel No. 5 nového věku. Je určen pro mladé moderní ženy, kterým prostřednictvím specifické vůně přináší eleganci a styl. Jeho kompozice je tvořena smyslným pižmem, jemnými květinami a mírně štiplavým růžovým pepřem.

Všechny aroma spolu v parfému Chance tvoří příjemnou chyprově-květinovou vůni. Parfém po aplikaci splyne s vůní pokožky a vytvoří přirozené aroma. Nositelka tohoto parfému se proto bude cítit příjemně a svěže, jakoby ležela na louce plné rozkvetlých jarních květin. Věrnou imitaci Chance naleznete i v naší nabídce v šikovném cestovním flakónku.

 

Narciso Rodrigues – For her

Dámský parfém For Her, původně z dílny Narcisa Rodrigueze, vychází z touhy ženy po obdivu, svůdnosti a atraktivitě. Parfém je proto navržen tak, aby rozvíjel silný ženský sexappeal. Je ideální na jaře, kdy se ženy začínají díky teplejšímu počasí více odhalovat a ukazovat své ladné křivky.

Parfém se zpočátku rozvíjí ostrou citrusovou aroma. Až později se v něm rozvinou sladké tóny květin, prolínající se se smyslným pižmem a jantarem. Všechny aromata tak v parfému For Her tvoří příjemně teplou a zároveň svěží vůni, která v jarních měsících okouzlí zejména duchem svobodné dámy.

 

Gucci – Guilty

Posledním z našeho svěžího jarního výběru je parfém Guilty od Gucciho. Je určen pro okouzlující, smělé a odvážné ženy, které zůstávají samy sebou za všech okolností. Mají rady noční život, nespoutanou zábavu a naplno si užívají každou minutu.

Napodobenina Guilty je orientální a přitažlivá vůně. Není ale určena pouze na jarní měsíce. Využít ji můžete prakticky během celého roku, ale do našeho seznamu určitě patří právem. Guilty je totiž symbolem živočišnosti. Po dlouhé zimě dokáže ženu nabít energií a vytrhnout ji ze zimní pohody.

 

Každý z těchto dámských parfémů je něčím výjimečný a každý sedne jinému typu ženy. Věříme však, že si z těchto nádherných vůní dokážete vybrat tu svou vyvolenou a právě pomocí ní se nabudit se na tu správnou jarní náladu. Pokud ale hledáte něco jiného, ​​prohlédněte si všechny naše dámské parfémy. Zaručujeme vám, že z naší bohaté nabídky si určitě vyberete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *