O parfémech

Poznejte květinové parfémy Dior pro ženy. Které vůně nejkrásnější vyniknou na jaře a v létě?

kvetinove parfemy dior

Slunečné jarní a letní počasí si doslova ptá příjemnou a lehkou vůni. Po těžších a teplejších parfémech, které rády nosíme v zimě, je právě jarní období časem na změnu. Představujeme vám proto veselé květinové Dior parfémy. Svou výjimečnou vůní vám zlepší náladu a podpoří radost ze slunečných dní. K těmto parfémem vám zároveň nabídneme mnohem levnější alternativy, ale ve stejně vysoké kvalitě a vynikající vůni. Podívejte se, co jsme pro vás vybrali tentokrát:

J’Adore – jeden z nejoblíbenějších dámských Dior parfémů

květinově-ovocná vůně pro milé a romantické ženy

Ženská, moderní a okouzlující vůně J’Adore se skvěle hodí milým a usměvavým ženám. Její vůni si můžete představit jako okouzlující a mírně sladkou směs květin, z nichž vyzařuje ženskost a přitažlivost. Je velmi příjemná a univerzální, takže ji lze nosit během běžných dnů i speciálních příležitostí. Budete se s ní cítit žensky, půvabně a podmanivě.

Vůně kombinuje romantické květiny s veselým ovocem ve vrchních tónech. Tento příjemný mix ucítíte na pokožce jako první. Postupně však proniká do základu kompozice, která je tvořena vanilkou, pižmem a ostružinami. Aromata spolu proniknou do vašich smyslů jako okouzlující, květinově-sladké vůně.

Imitaci této skvělé vůně u nás najdete ve velkém 50 ml flakonu nebo v podobě praktického cestovního balení s obsahem 20 ml.

Parfém Joy – óda na radost od Diora

květinově-dřevitá vůně pro veselé a vždy dobře naladěné ženy

Jak by vonělo světlo, kdyby mělo vůni? Máme na mysli jasné, pronikavé sluneční paprsky, které se v časné jarní ráno odrážejí od kapiček rosy. Podle Dior parfumérů je to právě vůně parfému Joy. Je oslnivá, energická a veselá, evokující štěstí a něhu.

Parfém Joy hned v úvodu dýchá vibrující vůní květů a ovoce. Samostatně však tyto oslnivá aromata pravděpodobně ani nestihnete ucítit, protože se hned vlévají do intimního základu vůně. Základ charakterizuje zejména teplé a krémové santalové dřevo, spolu s čistým pudrovým šeptem pižma. Mix všech složek zanechává na pokožce něžnou a půvabnou vůni, která se stane vaším každodenním elixírem dobré nálady.

Přesnou kopii originálního parfému u nás najdete pod číslem 927.

Dior Addict – parfém, se kterým se neztratíte v davu

květinově-orientální vůně pro energické a vášnivé ženy

Horlivý, vibrující a opojný parfém Addict vás okouzlí velmi luxusní vůní. Zatímco předešlé 2 parfémy byly vhodné spíše pro něžné a usměvavé ženy, tento zapasuje i skutečným divoškám. Byl vytvořen pro impulzivní ženu, z níž cítit sexappeal. Ukrývá v sobě vášeň, energii a podmanivou eleganci.

Tento návykový parfém se rozvíjí postupně. Hned po použití vás překvapí jemnými citrusovými aromaty. Ty se však po chvilce ztratí v nekonečných tónech vanilky a intenzivního jasmínu. Spolu tyto ingredience vytvářejí výjimečnou květinově-orientální vůni, se kterou se neztratíte v davu. Vyzvedne vaši přitažlivost, podtrhne energičnost a stane se vaší příznačnou vůní.

Pokud jste zatoužili po parfému Dior – Addict, vyzkoušejte naši totožnou imitaci v kvalitě parfému s vysokým podílem vonných esencí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *