O parfémech

Nejkrásnější elegantní parfémy pro ženy

nejlepsi elegantni parfemy

Parfém má silnou moc rozvinout osobnost jeho nositele nebo nositelky. I proto všem našim zákazníkům vždy radíme: Parfém si vybírejte podle toho, jaký typ osobnosti jste a jak se díky němu chcete cítit. Pokud je vaším záměrem elegance, jste na správném místě: Připravili jsme seznam některých z nejlepších elegantních dámských parfémů, které rozvinou váš přirozený šarm, cit pro módu a vybírané způsoby.

Chanel No. 5

Když se řekne elegance, mnohé dámy si ihned představí Chanel. Žena zahalená do Chanelu je totiž vždy ztělesněním elegance, grácie a šarmu. Takto dokonale upravené ženě samozřejmě nesmí chybět dokonalá vůně, což si moc dobře uvědomovala i samotná Coco Chanel. Právě proto svoji oděvní značku rozšířila o parfémy, které s jejími modely perfektně ladí.

Tou nejznámější je Chanel No. 5. Tato ikonická, květinově-aldehydová vůně byla poprvé uvedena na trh již v roce 1921. Počet prodaných kusů nebo počet žen, které ji používaly dlouhá léta, se spočítat nedá. Co o ní ale s určitostí umíme říct je, že je to určitě jedna z nejelegantnějších dámských vůní všech dob. Naše Parfeny inspirované touto vůní naleznete pod čísly 504 a 14.

Chanel – Coco Mademoiselle

No. 5 ale zdaleka není jediným skvělým elegantním Chanel parfémem. Značka má v portfoliu mnoho dalších výjimečných elegantních vůní, ale snad tou nejoblíbenější je Coco Mademoiselle. O tomto parfému se říká, že je to No.5 mladé generace. Tato vůně vás nejprve osvěží, poté okouzlí sladkými květinami, a nakonec omámí orientálními tóny.

Je luxusní a moderní. Nejvíce se hodí sebevědomým, odhodlaným a rozvážným ženám se smyslem pro krásu, které si ženskost a smyslnost zachovávají v každé situaci. Parfém Coco Mademoiselle charakter těchto žen jen jemně podtrhne a vyzvedne.

YSL – Opium

Zbožňujete těžší, bohatší a opulentnější aromata? Pro vás máme v našem seznamu připravený opravdu výrazný parfém YSL – Opium. Je to další ikonická vůně, která se těší velké oblibě u žen po celém světě. Není to ale žádné něžné zlatíčko – právě naopak, působí velmi osobitě a neobvykle. Omámí vás nádhernými orientálními aromaty. Je určena pro záhadnou ženu, která chce vždy zaujmout, ohromit a zazářit.

Narciso Rodriguez – Narciso Poudree

Elegantní parfémy nelze zařadit jen do jednoho druhu vůní. Ten, který vám představíme jako další, bychom klidně mohli zařadit do rodiny pudrových vůní. Narciso Poudree je sametová, něžná, ale zároveň pronikavá vůně, která zvýrazňuje přirozenou krásu a zralou ženskost.

Jednotlivé její složky spolu vytvářejí příjemnou, dokonale decentní vůni, ideální pro každodenní nošení. Hodí se i těm nejelegantnějším ženám a dámám bez rozdílu věku nebo povahy.

Armani – Sí

Říkáte „ANO“ každé nové životní výzvě? Potom byste si z tohoto seznamu měli jednoznačně vybrat parfém Sí – Armani. Je to elegantní, ale zároveň velmi nezávislá vůně, kterou můžete nosit k elegantnímu kostýmu i k pohodlným jeansům.

V jejích dřevitě-květinových aromatech ucítíte například osvěžující listy černého rybízu, něžné aroma frézie, pronikavé stopy vanilky nebo odvážné tóny pačuli. Celkový dojem z ní bychom mohli popsat 3 slovy: charismatická, šarmantní a uvolněná.

Dior – J’Adore

Na závěr jsme do našeho seznamu vybrali jednu opravdu okouzlující a příjemnou vůni: J’Adore značky Dior. Představit si ji můžete jako pozitivní květinovou vůni, jakou byste čekali na milé, usměvavé a vždy dobře naladěné ženě. Její jemně sladké a teplé aroma navozují pocit slunečních paprsků na pokožce, dodávají energii a zvyšují pocit přitažlivosti. Je moderní, ženská a neskutečně návyková.

Který elegantní parfém bude pro vás ten pravý?

Elegantní vůně se může stát vaší každodenní společnicí, ale sáhnout po ní můžete i příležitostně, například když se chystáte na speciální událost. Nikdy však nezapomínejte, že nejen parfém, ale také slušný vzhled a vybírané vystupování z vás udělají dámu. Kterým parfémem se rozhodnete tyto vlastnosti podtrhnout, bude jen na vás.

Naše doporučení však zní: Vyberte si takový parfém, který využijete i během běžných dnů. Měl by se hodit k vaší přirozené povaze a temperamentu. Například J’Adore nebo Sí jsou parfémy vhodné pro svobodomyslnější ženy, naopak No.5 je věčnou klasikou. Všechny tyto parfémy u nás najdete jako inspirace, buď ve velikosti 50ml nebo v menším, cestovním 20ml flakonku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *