O parfémech

Neodolatelně přitažlivé parfémy J.P. Gaultier. Vyberte si jeden pro ni i pro něj

parfemy gaultier

Jean Paul Gaultier je francouzský designér, který tvoří moderní, šokující a trochu avantgardní modely. Jeho unikátní styl se samozřejmě odráží i v parfémech, které jsou populární po celém světě. U nás ale značka Gaultier patří mezi ty méně známé značky, a právě proto vám je chceme blíže představit. Smyslné, mírně pikantní a neodolatelné parfémy z dílně Gaultier vás určitě dostanou. Které z nich najdete i u nás?

 

Le Male – pánský parfém s přirozeně hřejivým aromatem

Le Male je vůbec první pánský parfém značky Gaultier. Vyšel už v roce 1995 a od té doby se u pánů těší velké oblibě. Je založen na kontrastech aromat a 3 hlavních složkách – vanilce, mátě a levanduli. Ty ve vůni ucítíte nejintenzivněji.

 

Vanilka dává Le Male smyslnost a jemně hřejivý nádech. Máta naopak přináší do parfému intenzitu a svěžest. Levandule v Le Male zastává tradičnější aromata a připomíná známou a upokojující vůni klasického mýdla na holení. Spolu tyto složky tvoří unikátní a přitažlivou vůni, která vyjadřuje mužskou zralost a jistotu. Odolá jí skutečně málo žen. Nejlépe sedne zralému, inteligentnímu a vzdělanému muži. Imitaci Le Male samozřejmě najdete i v naší nabídce, stačí kliknout tady.

 

Moderní dámský parfém Scandal s provokativními aromaty

I dámský parfém Scandal patří mezi naše novinky. Odráží smyslnost a svobodu provokativní ženy, která si naplno užívá pozornost okolí. Dodává jí potřebnou dávku elegance, ale i síly, díky níž dokáže tato žena uspět i v mužském světě.

 

Imitaci Scandal naleznete také v naší nabídce. Ze zkušenosti vám tedy můžeme říci, že parfém je příjemně pikantní, hravý, s vyzývavými aromaty. Jeho moderní chyprově-květinová vůně působí neodolatelně přitažlivě a skutečně svůdně. Je vhodná pro mladou ženu plnou energie, ale i dámu v letech, která stále překypuje energií a životní sílou.

 

Kdo za tím vším stojí?

Značka Jean Paul Gaultier patří stejnojmennému francouzskému designérovi, který je prosnulý svými lehce avantgardními modely. V oblasti módy byl označován také jako enfant terrible, protože spájel prvky pouliční módy s klasickou elegancí. O jeho stylu proto dosud probíhají rozporuplné debaty – jedni ho milují, pro jiné je naopak příšerně dekadentní.

 

I přes pár negativním reakcím již Gaultier oblékl na červený koberec mnohé hvězdy. Jeho kousky prezentovali například Lagy Gaga, Beyoncé, Nicole Kidman nebo Cate Blanchett. Připisujeme mu i momentálně hodně rozšířený trend šedivých vlasů, jelikož právě na jeho přehlídkovém molu se v roce 2011 poprvé objevily modelky s šedými vlasy.

 

Gaultier sklízí úspěch v módě, ale i v parfumerii

Kromě slavných módních kousků se mimořádně dobře daří i parfémům od Gaultiera. Například takový parfém Le Male se v roce 2012 stal nejprodávanějším parfémem v celé Evropské unii. Jeho parfémy se tak těší popularitě po celém světě a nemohou chybět ani v naší nabídce. Napodobeninu Le Male naleznete na tomto odkaze, imitaci Scandal naleznete zde. Věříme, že vás obě tyto vůně zaujmou a okouzlí stejně tak, jako nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *