O parfémech

Novinka: Platba kartou jako rychlý a bezpečný způsob platby

parfen platba kartou

Představujeme vám nový způsob platby na našem e-shopu: jednoduchou a rychlou platbu kartou prostřednictvím platební brány Barion. Je to bezpečná, šikovná a ideální platební metoda pro všechny, kteří nechtějí manipulovat s hotovostí. Zajímá vás, jaké výhody vám platba kartou přinese, jak se během procesu platby staráme o vaši bezpečnost a jak naše platební brána funguje? Pak čtěte dále.

Parfémy Parfen nyní můžete zaplatit jakoukoli kartou

Naše dřívější způsoby platby zahrnovaly pouze platbu převodem na účet, nebo platbu na dobírku při převzetí zboží. Na váš podnět jsme uzavřeli smlouvu s ověřenou platební bránou Barion a tak už dnes můžete pohodlně platit i kartou. Akceptujeme karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, a dokonce i American Express.

Jaké výhody má platba kartou?

 

  1. Nejjednodušší způsob platby: Platbu provedete hned po dokončení objednávky přímo ve webovém rozhraní naší stránky. Proces je velmi jednoduchý, na rozdíl od platby převodem se nemusíte nikde prokliknout, zadávat dlouhý variabilní symbol ani kopírovat číslo účtu.

 

  1. Platba je bezpečná: Vaše údaje jsou chráněny, šifrované a velmi dobře zabezpečené proti úniku. Nemusíte se bát, že by došlo k jejich zneužití. Platba kartou na našem e-shopu je bezpečná.

 

  1. Nejrychlejší platební metoda: Celý proces od zadání doručovacích údajů až k dokončení platby vám bude trvat jen pár minut.

 

  1. Vaše objednávka bude ihned připravena k zabalení: Hned po provedení vaší platby dostaneme notifikaci, že objednávka byla uhrazena. Vaše parfémy tak budeme moci okamžitě připravit k odeslání. Vyhnete se čekání, které je nutné při převodu na účet.

 

  1. Nemusíte manipulovat s hotovostí: Výhodou platby kartou oproti platbě na dobírku je, že nepotřebujete hotovost. Nemusíte běžet do bankomatu, ani v peněžence nosit vyšší částku pro případ, že by vám právě zavolal kurýr.

Rychlá a bezpečná platba kartou díky Barionu

Implementace platební brány Barion vám umožňuje vyzkoušet nejjednodušší a zároveň nejrychlejší způsob platby. Ihned po dokončení objednávky můžete zaplatit kartou a vyhnout se tak manipulaci s hotovostí nebo otevírání internet bankingu.

Jak probíhá platba kartou?

Platba kartou u nás na www.parfen.cz funguje podobně, jako na jiných e-shopech. Pokud si zvolíte tuto platební metodou, po dokončení objednávky vás přesměrujeme na rozhraní platební brány. Zde vyplníte své údaje a na pár kliků zrealizujete platbu.

Díky inteligentnímu systému ihned po dokončení procesu uvidíme, že jste objednávku uhradili. Co nejdříve vám ji připravíme k odeslání, čímž se zkrátí vaše čekací doba na dodání zboží.

Nenašli jste v článku odpověď na otázku, která vás zajímá? Napište nám ji do chatu přímo zde, na naší stránce, a my vám rádi odpovíme.

Je platba kartou bezpečná?

Platební bránu Barioni jsme si vybrali proto, že je skutečně důvěryhodným, ověřeným a bezpečným zprostředkovatelem online platby. Přenos dat je během platby chráněn. Probíhá pod zabezpečeným protokolem HTTPS, který tato data šifruje. Vaše údaje neuniknou žádným třetím stranám, nemá k nim přístup ani nikdo z našich zaměstnanců. S platební bránou Barion se o své údaje opravdu nemusíte bát.

Využijete platbu kartou i vy?

Platba kartou patří mezi nejoblíbenější platební metody na téměř všech e-shopech. Jsme rádi, že ji konečně můžete využívat i u nás. Neustále se snažíme zlepšovat a inovovat náš e-shop. Nová platební metoda jednoznačně inovací je, a proto věříme, že tuto naši inovaci oceníte a budete ji využívat s radostí a bez obav.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *