Tip na dárek

Oslavte den žen výjimečným parfémem

dámský parfém

Chcete si na den žen dopřát něco výjimečného? Máme pro vás tip na 4 úžasné dámské parfémy, které vám rozzáří den. Každý z nich zaujme jiný typ ženy a proto věříme, že si i vy mezi nimi najdete ten svůj. Potěšte jím sebe, svou přítelkyni, maminku nebo sestru. Článek je samozřejmě vhodný i pro pány, kteří hledají inspiraci na pěkný dárek ke dni žen pro svou partnerku.

 

Elegantní: Chanel No. 5

Chanel No. 5 byl úplně prvním aldehydovým parfémem na světě. Dokonale vyjadřuje ženskou krásu, zranitelnost, ale také rafinovanost a eleganci. Jeho kompozice na první pohled vypadá jako náhodné seskupení vůní, ve skutečnosti je však směsí vybíraných aromat, které dnes tvoří už kultovní parfém.

Parfém byl vytvořen na podnět samotné Coco Chanel. Chtěla vytvořit parfém, který by „voněl jako žena“. Podle nás se jí to podařilo dokonale. Jeho květinově-aldehydové aromata ženu rozzáří a dodají jí jakýsi tajemný půvab. Parfém je ideální pro elegantní, distingovanou a za každých okolností stylovou ženu, jakou byla i Coco Chanel. U nás ho najdete ve větším 50 ml flakónku, ale i v menším 20 ml balení ideálním do kabelky.

 

Nezávislá: Giorgio Armani – Sí

Chyprový dámský parfém Sí značky Armani patří poslední roky k nejoblíbenějším parfémem světa. Je inspirovaný nezávislou ženou, která s nadšením říká „ano“ každé nové výzvě. Sám Giorgio Armani o parfému řekl: „Sí je mou poctou moderní ženskosti, neodolatelné kombinaci půvabu, síly a nezávislého ducha.“

Vůně parfému Sí se otevírá listy černého rybízu, které přecházejí do romantických květin frézie a růže. Základ parfému, který na kůži přetrvává nejdéle, je mírně smyslný. Tvoří ho dřevité tóny, ambroxan, pačuli a sladkou tečku mu dává vanilka. Parfém perfektně sedne ženám, které jsou nezávislé a duchem svobodné.

 

Romantická: Versace – Eros

Zpočátku svěží aroma citrusů prolínající se s květinami, v závěru přitažlivá dřevito – pižmová tečka, která evokuje pocit něžného dotyku na pokožce. Tak bychom mohli popsat vůni dámského parfému Eros, inspirovaného nekonečnou láskou a nespoutanou touhou.

Parfém je pojmenován podle řeckého Boha lásky Erose, který byl tak, jako každý muž, také ovlivněn ženským půvabem. Parfém zhmotňuje sílu ženy obalamutit muže a poplést mu hlavu co i jen jediným pohledem. Zapasuje těm ženám, které mají romantickou duši a do každé činnosti vkládají lásku. Pokud takovou ženu máte ve své blízkosti, můžete ji potěšit naším malým flakónkem parfému Eros, který se vejde i do malé večerní kabelky.

 

Tajemná: Yves Saint Laurent – Black Opium

Parfém Black Opium značky Yves Saint Laurent je určen pro soběstačnou a silnou ženu, která si tvrdě jde za svým cílem. Jeho aromata kopírují povahu ženy, pro kterou je parfém určen. Jsou jedinečné, vysoce návykové a smyslně ženské. Není na nich nic dívčí, a proto je tento parfém vhodný spíše pro zralou ženu.

Každá složka parfému Black Opium působí na naše smysly jinak. Tóny kávy nám dávají energii, sladkou smyslnost vanilka a ženskost podtrhne jasmín. Parfém je vhodný pro denní nošení, ale i na příležitosti, při kterých chce žena vyniknout a zazářit. Pokud se pro tento parfém rozhodnete, popřípadě ho darujete vaší blízké, vězte, že se pro ni stane příznačným a lidé si ji budou pamatovat právě podle této vůně.

One thought on “Oslavte den žen výjimečným parfémem

  1. Anna napsal:

    Mám objednáno, navíc 7.3 slavíme mě 50 narozeniny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *