O parfémech

Oslavujeme 1. narozeniny a rozdáváme dárky

Tento týden je to přesně rok, co si naše skvělé, kvalitní a zároveň i cenově přijatelné parfémy můžete užívat i vy. Rozhodli jsme se proto zhodnotit uplynulý rok a ukázat vám, které parfémy jsou mezi vámi, našimi zákazníky, nejoblíbenější. Zároveň jsme si pro vás připravili bohatou oslavu v podobě skvělých dárků zdarma, které vás zaručeně potěší. Akce platí od 1.dubna do 7. dubna 2019. Co všechno pro vás máme? Čtěte dál.

 

Které parfémy jsou vaše nejoblíbenější?

Jak jste si již jistě všimli, naše nabídka je skutečně široká. Najdete u nás parfémy inspirované vůněmi známých parfuméřských domů, jako jsou Armani, Chanel, Dolce & Gabbana, YSL a mnoho dalších.

 

Nejoblíbenější dámské parfémy

Za poslední rok se vaším nejoblíbenějším parfémem stala napodobenina Chloé. Druhá nejoblíbenější byla vůně inspirovaná Coco Mademoiselle od Chanelu, třetí nejprodávanější se stala imitace La Vie Est Belle značky Lacome.

 

Nejoblíbenější pánské parfémy

Mezi pánskými parfémy dominovaly jiné značky. Třetím nejprodávanějším pánským parfémem na našem e-shopu byl Intenso – Dolce & Gabbana, na druhém místě se umístil parfém Fahrenheit značky Dior. Absolutně nejoblíbenějším pánským parfémem uplynulého roku se stala imitace Acqua di Gio od Armaniho.

 

Jak se vám naše parfémy líbí?

Za poslední rok jsme si získali tisíce spokojených zákazníků, kteří u nás nakupují pravidelně. Svědčí o tom i krásné recenze, které denně dostáváme na náš Facebook, Instagram, e-shop, nebo přímo do zpráv. Jména a fotky jsme kvůli ochraně osobních údajů záměrně nezveřejnili.

 

imitace parfemu

 

Recenze z našeho Facebooku

Naše narozeniny – vaše dárky

Jelikož nás nesmírně těší, že se vám naše parfémy líbí, rozhodli jsme se tyto narozeniny oslavit ve velkém stylu. Dárky tentokrát nebudeme dostávat, ale rozdávat. Během tohoto týdne, od pondělí 1. dubna až do neděle 7. dubna, budete moci od nás získat hned několik skvělých dárků:

 

Cestovní parfém zdarma

Pokud si od nás během tohoto týdne objednáte minimálně 2 velké 50 ml parfémy, darujeme vám 1 cestovní parfém zdarma. Konkrétní parfém si samozřejmě můžete vybrat sami podle sebe.

 

Velký 50 ml parfém zdarma

Při objednávce minimálně 3 velkých 50 ml parfémů od nás místo cestovního parfému získáte jako dárek velký 50 ml parfém dle vlastního výběru zdarma.

 

Plnitelný rozprašovač parfémů nad 30 €

Pokud bude navíc vaše objednávka přesahovat 30 €, do balíčku vám přibalíme i plnitelný refuser na parfémy, který vám poslouží jako praktický atomizér při cestování, v práci nebo na společenské akci.

 

Dopravu a vzorky neplatíte

Aby toho nebylo málo, ke každému objednanému parfému si během tohoto týdne můžete vybrat nový vzorek. Všechny balíčky k vám navíc poputují zdarma, a tedy za dopravu nebudete platit vůbec nic.

 

Novinky v našem e-shopu

Kromě dárků jsme si pro vás připravili i několik nových parfémů. Z pánských je to vůně inspirovaná parfémem Pure XS značky Paco Rabanne. Je to velmi smyslná, mužná a přitažlivá vůně, která na ženské smysly působí delikátně a afrodiziakálně.

Pro dámy přinášíme úžasnou vůni původně z dílny Chanelu – imitaci parfému Gabrielle. Tento květinově-ovocný dámský parfém je inspirován životním příběhem Coco Chanel a dokonale vystihne nezávislou ženu s odvážnou a průbojnou povahou.

Naší druhou novinkou pro dámy je parfém od značky, kterou jste u nás dosud nemohli najít. Vyrobili jsme pro vás vůni inspirovanou návrhářem Jeanem Paulem Gaultierem, konkrétně jeho parfémem Scandal. Je to vůně, která na ženské pokožce působí až neodolatelně sexy, je skandalózní, plná vzrušení a provokace.

 

Jak slevy využít?

Věříme, že vás naše dárky zdarma velmi potěší. Po splnění podmínek si je budete moci navolit přímo v košíku na e-shopu. Doufáme, že alespoň takovou cestou se vám můžeme odvděčit za vaši důvěru, krásné recenze a spokojenost s našimi produkty. Akce platí od 1.dubna do 7. dubna 2019. Těšíme se na další krásný a voňavý rok s vámi!

One thought on “Oslavujeme 1. narozeniny a rozdáváme dárky

  1. Irena Novotná napsal:

    Je to opravdu super všechny ty parfémy voní nádherně a nakupovat tadi mě baví 👌😁👍

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *