Tip na dárek

Voňavý Valentýn: Potěšte se párovými parfémy pro něj a pro ni

parfumy

Párové parfémy představují dvojici vůní, které byly inspirovány toutéž myšlenkou. Sestávají z mužského a ženského ekvivalentu a proto jsou dokonale vhodné pro partnerské dvojice. S blížícím se Valentýnem vám proto chceme doporučit takové párové vůně, které si s partnerem můžete klidně dopřát i jako valentýnské dárky. Těšit se z nich však budete moci během celého roku, protože jsou vhodné do každého ročního období. Které to jsou?

 

Gucci – Guilty

Rada parfémů Guilty značky Gucci byla vytvořena pro sebevědomé lidi, kteří si užívají život i sebe samých. Základ Guilty parfémů je tvořen smyslnou kombinací pižma a pačuli, v dámské vůni ji doplňuje ještě vanilka a jantar. Tento smyslný základ zajistí, že vůně bude svůdná a přitažlivá i pro opačné pohlaví. Pánský parfém Guilty je orientován do dřevitě-citrusových aromat, přičemž dámský Guilty parfém je přitažlivě orientálně-květinový.

 

Hugo Boss – Scent for Her & Him

Parfémy Scent for Her a Scent for Him jsou inspirovány svůdností a sváděním. Jejich kompozice symbolizuje průběh svádění. Hlava parfému – to je prvotní jiskra, která mezi dvěma lidmi vzniká. Srdce vůně představuje následnou spalující touhu, která přechází až do závislosti vyjádřené základem vůně.

Dámská Scent for Her dělá z ženy kouzelnou bohyni. Podle tvůrců parfému je to zároveň ta nejsvůdnější vůně z pohledu muže. Podobně působí i pánská verze parfému Scent for Him. Muži dává neodolatelný šarm a je tou nejpřitažlivější vůní pro ženské smysly.

 

Giorgio Armani – Acqua di Gio & Acqua di Gioia

Svobodu a nezávislost evokují parfémy, které byly inspirovány letem ve Středomoří. Dvojice parfémů Acqua di Gio a Acqua di Gioia vznikla na podnět samotného Giorgia Armaniho, který své dovolené často trávil na středomořském ostrově Pantelleria. Na pokožce vám zanechají pocit hřejivého slunce a jemného mořského vánku, které dokonale vystihují život na ostrově.

parfumy

Pánský parfém Acqua di Gio bývá často přirovnáván k dotyku vůně čistě vykoupaného těla. Spolu s dámskou Acqua di Gioia vyjadřují energii – takovou, jakou si můžete dobít pouze v létě na horkém slunci, s aroma slané mořské vody a jemným vánkem ve vlasech. Kolekce Acqua od Armaniho je proto ideální pro veselých a nezávislých lidí, svobodných duchem i myslí.

 

Lacoste original

Je všeobecně známo, že značka Lacoste se zaměřuje na sportovní eleganci. Podle tohoto konceptu byly vytvořeny i její první vůně. Jak dámský Lacoste parfém, tak i pánský je určen pro lidi, kteří sportují a vyznávají aktivní životní styl. Jsou to lidé uvolnění, bezstarostní, mladí na duchu, kteří mají rádi svěží parfémy.

Lacoste parfémy jsou ideální i na sport, protože vám jejich aroma nebude při sportu překážet. Dámský parfém byl vytvořen tak, aby splynul s ženskou pokožkou a stal se jí přirozenou vůní. Pánský Lacoste parfém působí také svěže, a zároveň mírně elegantně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *