O parfémech

Krásné vůně pro ženy na podzim a zimu

krasne vune

Hledáte si nový výjimečný parfém? Připravili jsme si pro vás 3 voňavé tipy na letošní podzim a zimu. Všechny tři parfémy si můžete objednat jako velké 50 ml flakony, nebo si na vyzkoušení přihodit jejich vzorky ke své tradiční objednávce. Možná právě jeden z našich tipů se stane vaším novým každodenním společníkem. Pojďte se podívat, co jsme pro vás vybrali:

Krásná vůně na podzim: Parfém Lancome – Hypnose

Na podzim vlivem vlhka nasakuje naše oblečení různé vůně z okolí. Tyto vůně častokrát přebíjí aromata parfémů. I proto byste v tomto ročním období měli sáhnout po výraznějších parfémech, které ucítíte nejen vy, ale i vaše okolí. Právě imitace Hypnose – Lancome je ideální volbou.

Ve výrazné vůni parfému Hypnose objevíte sílu ženskosti. Aromata mučenky dávají vůni jemnou a vášnivou ženskou auru, zatímco jí bílé květy jasmínu, vetiver a vanilka dodávají smyslné a hluboké vzrušení. Všechny aromata spolu vytvářejí bohatý dřevitě-orientální buket.

Pokud se rozhodnete objednat si imitaci Hypnose, připravte se na smyslnou a okouzlující vůni. Když s ní vejdete do místnosti, okamžitě zaujmete všech přítomných. Vůně je vhodná na každé roční období, ale díky svému charakteru nám nejvíce pasuje do chladných a vlhkých podzimních dní.

Krásná vůně na zimu: Imitace Tom Ford – Black Orchid

Originální parfémy Tom Ford vám sice zavoní, ale vaši peněženku určitě nepotěší. Díky totožné Parfen imitaci si však budete moci mistrovství této značky vyzkoušet i vy. Naše imitace Black Orchid vás překvapí svou nekonvenčností a tajemností.

Zvláštní a omamná květina – slovní spojení, které nejvěrněji vystihuje charakter vůně Black Orchid. V její kompozici se mísí bohaté temné akordy dřevin se svůdným mixem tmavých květů a vanilky. Vůně je výrazná, netradiční a tajemná.

Imitace Black Orchid nejvíce sluší ženám, které nemají rády konvence. Hodí se na zimu a do chladného počasí, kdy si sama sobě chcete dodat pocit výjimečnosti a zvýraznit svou nevšední osobnost.

Parfen tip na dámský parfém této zimy: Imitace Dior – J’Adore

Z desítek našich parfémů jsme pro vás vybrali ještě jeden tip na výjimečný parfém této zimy: Seznamte se s imitací J’Adore, která byla na trh uvedena značkou Christian Dior již v roce 1999. Mnozí ji označují jako vůni teplých slunečních paprsků a my jsme ji právě proto vybrali jako zimní Parfen tip – na vaši pokožku totiž přinese teplo a radost, která nám v sychravém počasí často chybí.

Věrná Parfen imitace J’Adore představuje velkolepou květinovou vůni. Spojuje v sobě snad všechny druhy aromat – je mírně svěží, mírně sladká a neobyčejně přitažlivá. Vyjadřuje tím ženskost a také schopnost ženy v sekundě se změnit z domácí hospodyňky na okouzlující a svůdnou dámu.

Rafinovaná vůně J’Adore je dnes již legendou mezi parfémy. Její nasládlá vůně si během mnoha let získala i ty ženy, které nemají až tak v oblibě sladké vůně. J’Adore je totiž jemná, tajemná, ženská a výjimečně okouzlující.

One thought on “Krásné vůně pro ženy na podzim a zimu

  1. Marie napsal:

    Už jsem od vás koupila více parfému.Musim říct že vůně jsou skvělé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *