O parfémech

Které jsou naše nejprodávanější pánské parfémy?

nejprodavanejsi panske parfémy

Znáte naše nejprodávanější pánské parfémy? Vybrali jsme pro vás 3 + 6 vůní pro muže, které jsou mezi našimi zákazníky už léta ty nejoblíbenější. Pokud si vybíráte vůni na slepo, případně kupujete dárek svému partnerovi, otci či bratrovi, s těmito parfémy máte jistotu, že trefíte do černého. Všechny u nás najdete v podobě přesné kopie s vůní totožnou originálu.

401 Dior – Sauvage

Sauvage patří mezi celosvětově nejoblíbenější pánské vůně. Srdce mužů i žen si získala zejména díky svým aromatům připomínajícím slaný mořský vánek. Parfém je lehký a osvěžující, ale stále dostatečně elegantní na to, aby ho muž mohl nosit i na speciální události nebo do práce k obleku.

I když je doslova napumpovaný středomořskou energií, ukrývá v sobě mírně syrové a ušlechtilé tóny. Je totiž inspirovaný divočinou, přičemž se do flakónu snaží přenést divokou kamennou krajinu rozžhavenou pouštním sluncem. Vůně Sauvage vás okouzlí svým temperamentem, svěžestí, elegancí a nepředvídatelností – při každém použití bude vonět trošku jinak.

604 Dior – Fahrenheit

Dior tvoří unikátní a skvělé parfémy, o čemž svědčí i fakt, že mezi nejoblíbenějšími parfémy našich zákazníků se umístily až 2 Dior parfémy. Tím druhým je Fahrenheit – intenzivní, ohnivá a dominantní vůně s nehasnoucí energií. Charakterově je vyrobena pro revolučního muže, který se zapáleně pouští do každé výzvy. Muži si ho vybírají kvůli jeho intenzitě, ženy po něm sahají tehdy, když chtějí ze svého muže cítit odvahu a sílu.

Tento parfém je vytvořen jako tradiční dřevitá vůně, ve které ucítíte jemný závan květin, přitažlivého pižma a santalového dřeva. Zanechává za sebou hřejivou stopu, je velmi mužná a působí na smysly. Díky tomu jemně dráždí erotické touhy a muž se s ní stává objektem zájmu.

624 Paco Rabanne – One Million

Říká se, že každý zná alespoň jednoho muže, který používá One Million. Je to ověřená klasika, kterou milují muži zaměřený na úspěch a luxus. Symbolizuje vůni peněz, ambicí, sebevědomí a moci. Vychutnají si ji zejména dravci, kteří si tvrdě jdou za svým cílem.

Vůně luxusu a peněz je pro některé nejsladší vůně na světě. Přesně takovou vůni v sobě tento parfém nese. Přetváří ji do zajímavé kompozice, v níž se mísí:

  • citrusy v hlavě parfému,
  • růže a směs koření v srdci,
  • jantar, pačuli, kůže a dřevité tóny v základě.

Celkově vůně působí svěže, smyslně a luxusně. Svému nositeli dodává sebevědomí, vše ostatní kolem opojně svádí.

Další oblíbené pánské parfémy našich zákazníků:

Mezi nejoblíbenější pánské Parfen parfémy se zařadili i imitace značek Armani, Hugo Boss, Creed nebo Versace. Všechny jsou vyrobeny podle původních receptur, a tak vám přinesou vysokou kvalitu vůně za zlomek původní ceny. Další nejprodávanější imitace jsou:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *