O parfémech

Letní parfémy pro muže

Letní parfémy pro muže

Teplé počasí si častokrát vyžaduje změnu parfému. Hřejivá, těžká a opojná aromata by měly jít stranou. Sáhnout bychom měli naopak po lehkých, svěžích a veselých parfémech, které nám dodají energii a umocní uvolněnou letní atmosféru. Přinášíme vám proto tipy na letní parfémy pro muže, se kterými se budou cítit příjemně a svěže. Všechny u nás najdete ve věrné imitaci s nízkou cenou.

Typické letní parfémy pro muže:

1. Aqva Amara – Bvlgari 684

Svěží parfém Aqva Amara nabije muže středomořskou energií a temperamentem. Na jeho pokožku přinese uvolněnou, citrusovou vůni, která připomíná aromata dovolené u moře. Hodí se na běžný letní den, ale i na večer. Svým charakterem probudí v muži svobodného ducha a povzbudí v něm radost z příjemné atmosféry léta.

bvlgari aqva amara zloženie

2. Acqua di Gio – Armani 602

Parfém Acqua Di Gio najdete snad v každém žebříčku TOP letních parfémů pro muže. Patří mezi nejlepší pánské parfémy všech dob a jeho vůně se dnes již stala ikonickou podobou léta. Je svěží, citrusová, a podobně jako Aqva Amara připomíná dovolenou u moře. Neobyčejně dobře spojuje aromata čerstvých citrusů a slaných tónů mořské vody, díky čemuž na pokožce zanechává vůni, kterou bychom mohli popsat jako čerstvě vykoupané tělo. Hodí se uvolněnému, vtipnému a veselému muži, který tento parfém může nosit během celého roku.

acqua di gio zlození

3. L’Homme Sport – Yves Saint Laurent 692

První sportovní parfém našeho žebříčku v sobě ukrývá aromata adrenalinu a vzrušení. L’Homme Sport, původně od značky YSL, má primárně dřevitou vůni. Vyznačuje se však neobyčejnou svěžestí, silou a sportovní elegancí. Jeho aromata jsou příjemná během celého dne, hodí se proto do práce i na sport. Zaujme aktivní muže, sportovce a adrenalinové nadšence.

L'Homme Sport YSL

4. Boss Orange – Hugo Boss 614

Intenzivní dřevitý parfém Boss Orange vás dostane svým uvolněným a neformálním charakterem. Je lehký, svěží a spontánní – na léto přímo ideální. Spojuje výrazná aromata svěžího jablka, vanilky, teplého kadidla, pronikavého pepře a exotického dřeva. Tyto aromata spolu tvoří příjemnou, lehkou vůni vhodnou pro celodenní nošení. Oblíbí si ji zejména optimističtí muži, kteří si umí užívat života.

boss orange zlozeni

5. Neroli Portofino – Tom Ford 807

Své místo v našem výběru si našel i oblíbený unisex parfém z dílny Toma Forda – Neroli Portofino. Jeho aromatická, citrusová a opravdu velmi osvěžující vůně spojuje 3 plná aromata: citrusy, květiny a jantar. Parfém na vaší pokožce vykouzlí pocit chladivého vánku, svěží vody a kouzelné atmosféry italského pobřeží. Dodává pozitivní náladu, osvěžení, radost a relax.

neroli portofino zlozeni

Netypické letní parfémy pro muže:

6. Egoiste Platinum – Chanel 657

Ačkoliv nám při představě letního parfému ihned napadnou svěží citrusové aroma, ne každý muž chce vonět právě takto. Mezi vůně vhodné na léto jsme proto zařadili i svěží, dřevitě-pižmový parfém Egoiste Platinum – Chanel. Jeho vůně má chladný nádech a odráží francouzský styl, šarm a nadčasovost. Je ostrá, mírně odměřená, chladná a vhodná pro silně individuálního muže. Díky svěžím chladným podtónem se skvěle hodí i na horké letní dny, kdy muže osvěží.

egoiste platinum chanel

7. Aventus – Creed 689

Pokud nehledáte typicky letní, svěže-citrusovou vůni, zaujmout by vás mohl i tento parfém. Aventus od Creed v sobě totiž ukrývá jemné orientální tóny. Je známý svou provokativní a velmi mužnou vůní. Působí svůdně a přitažlivě, a proto se hodí zejména mužům, kteří ani během horkého léta nechtějí ztratit svůj šarm a mužný sexappeal.

aventus creed slozeni

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *