O parfémech

Představujeme novinku: Nejlepší imitace Idole – Lancome již i u nás pod číslem 931

imitace Lancome idole

O Idole od Lancome jste už určitě slyšeli. Je jedním z nejvyhledávanějších parfémů roku 2019, který si ihned po svém uvedení na trh získal srdce tisíců žen. Je to díky esencím růží, bílého chypré, nebo snad díky jeho neobvyklému charakteru? Podívejte se na naše hodnocení Idole a přečtěte si o novém revolučním parfému, který v přesné kopii už najdete také v naší nabídce pod číslem 931. Díky čemu je Idole tak úspěšná a proč stoprocentně zaujme i vás?

Imitace Idole – Lancome je totožná s originálem. Překvapí vás květinami s nádechem chypré

Parfém Idole možná znáte i díky televizním reklamám. Ihned po jeho uvedení na trh v roce 2019 začala společnost Lancome s obrovskou mediální kampaní, která se dostala i do našich televizí. Nejsou to ale jenom reklamy, které hovoří o výjimečnosti této vůně. Online parfumerie se téměř okamžitě po spuštění prodeje zaplnily stovkami recenzí spokojených zákaznic, které si parfém zamilovaly.

Jak voní Lancome Idole?

Ihned po použití vás Idole uchvátí svou květinovou vůní s chypré nádechem. Ucítíte v ní zejména tyto 3 výrazné esence:

  1. Růže: ikonická a vznešená přísada dámských parfémů byla do této voňavky získaná z lokací po celém světě. Vůně 4 typů růží je v parfému zextrahovaná do jedné skvělé esence.
  2. Jasmín: krémovost, čistotu a intenzitu získává parfém právě z jasmínu. Díky němu je vůně jemná a skrytě něžná.
  3. Bílé chypré: Bílé chypré doplněno aromatem pižma dává parfému výjimečné kouzlo a opravdu ojedinělou vůni, kterou je dnes již téměř nemožné vymyslet.

Co říkají na Lancome Idole recenze?

Většina žen se shoduje, že vůně Idole je skvělou společnicí na běžný den i na speciální příležitost. Její brilantní kompozice 3 výrazných esencí je doplněna o aromata hrušky, bergamotu a vanilky. Všechny tyto složky spolu tvoří nádhernou květinově-chyprovou vůni s dlouhotrvající intenzitou.

Jste odvážná a nezávislá? Pak je parfém Idole určen přesně pro vás

Pokud přemýšlíte, zda vám Idole charakterově zapasuje, zkuste odpovědět na tyto otázky: Máte velké sny, touhy a cíle? Jste inspirací pro samu sebe? Věříte v své schopnosti a jdete si za svým cílem? Pokud jste odpověděli ano, pak vy jste ta pravá Idole – žena, která je idolem a ikonou pro ostatní, ale i pro sebe samu.

Originální vůně Idole, stejně jako naše imitace, byla vytvořena pro tzv. novou generaci žen. Tyto ženy sní ve velkém a díky vnitřní síle a sebevědomí se stávají přirozenými ikonami. Vůně nejlépe vystihne charakter silných, upřímných, nezávislých a moderních žen, které přijímají všechny životní výzvy s odvahou a chutí. Svými něžně-odvážnými aromaty zároveň vyjadřuje sebedůvěru, ženskost a inspiraci.

Zaujal vás parfém Idole? Vyzkoušejte ho ve věrné imitaci s nízkou cenou

Našli jste se v popisu ženy, pro kterou je Idole určena? Nebo prostě milujete květinově-chypré vůně a ani tuto si nemůžete nechat ujít? Naši imitaci 931 jsme vytvořili podle vzoru originál esencí, a tak vám na pokožku přinese stejné pocity, jako originál. Je to okouzlující, příjemná a skvělá vůně. Nás okouzlila už při prvním ucítění, a proto jsme se rozhodli dopřát ji i vám. Necháte se jí uchvátit také?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *