O parfémech, Tip na dárek

Parfém Armani Sí je symbolem ženskosti a nezávislosti. Jak voní a proč byste mu měli říct ano?

jak voni armani si

Parfém mnozí lidé z módního i kosmetického průmyslu označují jako definici italského vkusu. Je směsí ženskosti, elegance, šarmu a nezávislosti. Stal se jedním z nejoblíbenějších a nejprodávanějších dámských parfémů posledních let. Narazíte na něj v každé parfumerii a je dost možné, že jste ho už měli možnost ucítit i živě – protože ho velmi pravděpodobně používá někdo z vašeho okolí.

Parfém Sí se stane vaším neviditelným doplňkem

Hledání nového parfému je vždy náročné. Většinou je třeba vyzkoušet množství vůní, než vám alespoň jedna sedne. Nejsou to totiž jen použité ingredience, ale také celkový charakter parfému, který se vám musí zalíbit. U parfému si můžete být téměř jistá, že ve vás po prvním použití rozehraje emoční koncert. Vybízí vykřiknout Sí! – italsky Ano! Ano svobodě, ano snem, ano všemu, po čem jste dosud toužila.

Tato vůně vypustí vaši vnitřní bohyni a umožní vám získat sebevědomí na cestě za vašimi sny. Stane se vaším neviditelným doplňkem, který zvýrazní váš jedinečný styl. Dodá vám jistotu cítit se krásně a naplno projevit svoji nezávislost.

Jak voní parfém Sí?

Parfém vám na pokožku přinese dokonalý čichový zážitek. Je symfonií překrásných květinových tónů, šťavnatých ovocných esencí a vzácných dřevitých aromat. Jeho vonná kompozice je následující:

  • Hlava: cassis – listy černého rybízu
  • Srdce: frézie, růže
  • Základ: vanilka, dřevité tóny, pačuli, ambroxan

Při prvním ovonění ucítíte listy černého rybízu, které vás svou typickou sladko-osvěžující vůní doslova ohromí. Jejich intenzitu postupně zjemňují něžné lístky frézie a růže. Parfém se naplno rozvine v kontrastním základě, tvořeném vanilkou, dřevinami, pačuli a ambroxanem.

Celkově parfém voní hodně nenuceně. Působí jako sluneční paprsek, který brzy ráno proniká okny, jemně vás šimrá po tváři a osvěžuje vaši duši. Je výrazný, ale stále dost jemný a něžný na to, aby vyzdvihl vaši ženskost. Hodí se k nošení pro každou příležitost – od romantických večerů, kdy vám pomůže zapůsobit, až po pracovní jednání, kdy ve vás vzbudí sebevědomí a podtrhne vaši sofistikovanost.

Na jakém typu ženy vynikne Armani Sí nejvíce?

byl vytvořen jako pocta všem ženám, které se nebojí svůj život žít naplno. Ať už se rozhodnou tvrdě pracovat na své kariéře, nebo si plní dětské sny, důraz kladou na svou nezávislost a vnitřní sílu. Říkají „ano“ každé nové výzvě a vrhají se do ní s nadšením a odhodláním.

Parfém je tedy určen pro moderní ženu, která je na jedné straně odvážná a nezávislá, na té druhé sofistikovaná a charismatická. Parfém bude jejím věrným společníkem, se kterým vždy bude moci zůstat sama sebou. Dovolí jí cítit se žensky, svěže a šik.

Hledáte podobnou vůni za méně peněz? Zkuste náš parfém 590

Pokud se vám podle popisu parfém zalíbil, nebo jste ho už někdy měli možnost vyzkoušet a neumíte na něj zapomenout, určitě se vám bude líbit i náš parfém č. 590. Je inspirován právě jedinečnou vůní Sí. Ucítíte v něm sladko-svěží listy černého rybízu, jemnou frézii, omamnou růži, hřejivou vanilku, intenzivní pačuli, přitažlivý ambroxan a zemité dřevité tóny. Má okouzlující, svěží, květinově ovocnou vůni, kterou můžete nosit do práce, na rande i kávu s přítelkyněmi. V menším cestovním balení tento parfém najdete pod číslem 03.

armani si zlozeni

Recenze našich zákazníků na parfém 590:

recenze armani si
armani si recenze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *