O parfémech

Vanilkové parfémy pro ženy

vanilkové parfémy

Vanilka už dávno není považována za holčičí vůni. Je tak unikátní a univerzální, že ve směsi různých ingrediencí dokáže šikovně měnit svůj charakter. V některém parfému může působit neskutečně provokativně, v jiném naopak jemně a něžně.

Tentokrát jsme pro vás vybrali ty nejlepší dámské vanilkové vůně. Každá má jiný charakter, a tak si z nich vybere každá žena. Podívejte se na různé variace vanilky a nechte se omámit jejím kouzlem:

Love Don‘t Be Shy: inspirované značkou Kilian

Sladká vanilka

Cukrová vata, nadýchané marshmallows a jemná aroma vanilky vás okouzlí již při prvním použití parfému Love Do not Be Shy. Jeho vůně je velmi sladká, ale příjemně ji odlehčují citrusová aromata, která jí dávají šťavnatý a robustní závěr.

Pokud hledáte opravdu exkluzivní vanilkový parfém, Love Don‘t Be Shy bude pro vás skvělou volbou. Získal si srdce mnoha žen z celého světa, mezi nimi i zpěvačky Rihanny. Je to její vůbec nejoblíbenější parfém, a tak si můžete být jisti jeho kvalitou a výjimečností. Věrnou imitaci vám přinášíme v klasickém velkém flakonu pod číslem 906, cestovní parfém objednáte pod číslem 47.

Imitace Angel: Thierry Mugler

Orientální vanilka

Exkluzivní parfém Angel – Thierry Mugler si už při prvním použití buď totálně zamilujete, nebo jej budete navždy nenávidět. Je nevšední a výrazný, proto nesedí každému. Hodí se ženám, které chtějí být středem pozornosti, v čem jim aromata parfému zaručeně pomůžou.

Angel je známý svou sladko-orientální vůní se špetkou pepře a krémovou jemností. Není to však žádná něžná vůně. Jeho aromata jsou výstřední a nezaměnitelná. Vanilku v něm ucítíte v silně orientálním nádechu, která parfému dává výraznost a sladkost. U nás parfém Angel v podobě přesné kopie naleznete pod čísly 545 nebo 21.

Opium: kopie Yves Saint Laurent parfému

Provokativní vanilka

Legendární parfém Opium v ​​našem výběru nejlepších vanilkových vůní nesmí chybět. Je to jeden z celosvětově nejoblíbenějších dámských orientálních parfémů. Má provokativní, tmavou a výraznou vůni. Charakterově je těžší, a proto nesedne každé ženě.

Zamilují si ho především ženy, které hledají nekonvenční, ale poměrně jednoduchou orientálně-kořeněnou vůni. Naše imitace Opium je – stejně jako originál – příjemná, nezaměnitelná a přitažlivá. Vanilka v ní vám zavoní tou nejdelikátnějším a nejprovokativnějším aromatem.

Kopie Mon Guerlain: Guerlain

Romantická vanilka

Mon Guerlain bychom bez výčitek mohli označit za jeden z nejlepších vanilkových parfémů pro ženy, které chtějí vonět kouzelně, žensky a romanticky. Je to přesně ten typ parfému, který se zalíbí opravdu každému. Působí kouzelně, půvabně a hřejivě.

Elegantní a okouzlující kompozice této vůně je postavena na kontrastní směsi svěží, čisté levandule a smyslné, sladko-hřejivé vanilky. Vytváří dokonale jemnou, krémovou a opravdu romantickou vůni. V přesné kopii ji u nás najdete pod číslem 909.

Tobacco Vanille: imitace Tom Ford parfému

Přitažlivá vanilka

Vyzkoušeli jste někdy unisex parfém? Pokud hledáte opravdu přitažlivou vůni, možná sáhnete po naší imitaci Tobacco Vanille. Je to sice parfém určený pro ženy i pro muže, na ženské pokožce ale skvěle vynikne jeho smyslný charakter.

Právě vanilka této vůni dodává svůdnou stránku. V kombinaci s tabákem a dalšími sladko-přitažlivými aromaty vytváří vůni perfektně vhodnou do chladného počasí, na speciální události nebo na romantické rande.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *