O parfémech

Parfen recenze: Co o parfémech říkají zákazníci?

parfen recenze

Parfen vám přináší kvalitní imitace světových parfémů za skutečně nízké ceny. Co na tyto parfémy říkají Parfen zákazníci a jaké jsou jejich zkušenosti s naší značkou? Připravili jsme pro vás přehled recenzí přímo od našich zákazníků, které vám přiblíží kvalitu parfémů a pomohou vám rozhodnout se, zda dát Parfenu šanci i u vás.

Parfen recenze zákazníků

O kvalitě Parfenu svědčí recenze. Zákazníci je mohou napsat na naši Facebookovou stránku a doporučit je ostatním, případně napsat svou zkušenost s průběhem objednávky a doručením.

parfen recenze

V recenzích od našich zákazníků se velmi často zmiňuje kvalita imitace – a tedy, zda je vůně hodnověrná a totožná s originálem. V tomto testu jsme podle vašich reakcí obstáli na výbornou a Parfen parfémy jsou podle našich zákazníků identické s originály.

parfen zkusenosti
parfen recenze

Často se v recenzích zmiňuje také výjimečně dlouhá výdrž parfémů. Tu jsme dosáhli díky tomu, že naše parfémy obsahují vysoký podíl vonných esencí a lze je označit skutečně za parfémy. Je to naše přednost oproti ostatním značkám s imitacemi parfémů, které povětšině vyrábějí toaletní vody s nižší koncentrací esencí a tím pádem i s nižší výdrží.

parfen recenze

Parfen zkušenosti s parfémy

Naši zákazníci mohou svou recenzi napsat i přímo na produktovou stránku daného parfému na naší webové stránce. V těchto recenzích hodnotí zákazníci většinou samotnou vůni parfému, jeho aromata, výdrž a charakter.

parfen recenze

I zde naši zákazníci dokazují, že jsou s parfémy spokojeni. Nejčastěji se objevujícím hodnocením je 5 hvězdiček, což znamená to nejlepší hodnocení. Do článku jsme pro vás vybrali jen několik recenzí, všechny najdete na produktových stránkách daných parfémů.

parfen zkusenosti
parfen zkusenosti

Proč jsou Parfen recenze tak pozitivní?

Denně se setkáváme jen s pozitivními recenzemi na naše parfémy i služby. Těší nás, že Parfen stále může na Slovensko přinášet kvalitní imitace parfémů za nízkou cenu a zpříjemňovat svou vůní všechny běžné, ale i výjimečné dny našich zákazníků.

V recenzích na naší stránce zákazníci nejčastěji zmiňují kvalitu Parfen parfémů, jejich cenu a krásnou vůni. Vybrali jsme proto ty nejčastější důvody, proč se k nám zákazníci vracejí a objednávají si parfémy znovu a znovu:

1. Dlouhá výdrž parfémů

Díky vysokému podílu vonných esencí mají naše parfémy intenzivní vůni, která na pokožce vydrží vonět až 12 hodin. Z oblečení vůni ucítíte i druhý den.

2. Vůně věrná originálu

Všechny naše parfémy jsou inspirovány známými značkami. Jsou vyrobeny podle stejného složení jako originál parfémy, čím je zaručena jejich totožná vůně.

3. Expresní vybavení objednávky

Parfémy máme vždy skladem, díky čemu můžeme vaši objednávku vyřídit rychle do několika dní.

4. Široký výběr imitací parfémů

Každý měsíc rozšiřujeme naši nabídku o nové imitace dámských i pánských parfémů. Už teď u nás najdete desítky skvělých imitací luxusních značek jako je Dior, Chanel, Gucci, Lancome a mnoha dalších.

5. Nízká cena

Cena za naše Parfen parfémy je několikanásobně nižší než za originály. Při imitacích běžně dostupných značek jde minimálně o poloviční cenu, při velmi luxusních značkách jako např. Tom Ford nebo Creed je to v některých případech i 10-násobně nižší cena. Díky tomu si Parfen oblíbili mnozí lidé, kteří přihlížejí na kvalitu a zároveň na cenu.

Věříme, že vás pozitivní recenze na Parfen přesvědčili a vyzkoušíte ho i vy. Nezapomeňte, že při objednávce nad 300 KČ získáte dopravu zdarma a ke každému objednanému parfému si můžete vybrat i vzorek jiného parfému zdarma. Chcete i vy vyzkoušet Parfen parfémy? Klikněte a vyberte si z desítek kvalitních imitací za opravdu nízké ceny.

7 thoughts on “Parfen recenze: Co o parfémech říkají zákazníci?

 1. , parfen napsal:

  Skvělá rychlost doručení, pořídila jsem si Angel od Thierry Mugler a voní jako originál. Děkuji

 2. Chanel Allure napsal:

  Jsem velmi spokojená Chanel Allure voní úplně stejně a stejně dlouho jako originál.

 3. Martina napsal:

  Již druhý nákup a celkem tři parfémy.Doporučuji.Vonî,jak originál ❤️

 4. Marcel Vontroba napsal:

  Super obchod,rychlé dodání,všem doporučuji,super kvalita.

 5. Lenka Berková napsal:

  Objednala jsem na doporučení z instagramu, rovnou 3 parfémy, (Náhražka: CHLOE, GUCCI , HUGO BOSS) bohužel za mne nedoporučuji, po nastříkání místo vůně jde cítit spíše okena. Parfém vydrží vonět kratší dobu než vůně z katalogu avon. Originál je original. Original cítím celý den intenzivně. Tyhle parféNY tak 2 slabé hodinky. Zpracování také není top , u jednoho parfému nefunguje rozprašovač vůbec, u ostatních neustále upadava. Za mne jsem vyhodila 1200,- a jsem hodně zklamaná.

 6. Božena Filkova napsal:

  Objednala jsem si dámský parfem538,pánský 604,strašné zklamání, výdrž vůně max30min,nikdy více si neobjednam,katastrofa.

 7. Novotná napsal:

  Dobrý den, moje první objednávka na základě recenzí,objednala jsem Chanel NO.5 nemohla jsem se dočkat,vůni znám,ale bohuže obrovské zklamání,parfém přímo smrdí,nedá se použít ani jako osvěžovač,vyhodila jsem 400-,Kč oknem a pěkně jsem nalítla,mrzí mě to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *