O parfémech

Jarní parfémy pro muže: Tipy na jarní vůně pro každou příležitost

jarni parfemy pro muze

Mužské parfémy mají trochu jiný charakter než ty dámské. Ženy se více přizpůsobují počasí a ročnímu období, ale muži většinou nosí stejné vůně během celého roku. Jen zřídka tedy pánské parfémy specificky rozdělujeme podle ročního období. Minimální rozdíly ale nalézt můžeme.

Právě na tyto rozdíly jsme se podívali v následujícím článku. Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších pánských parfémů, které se podle nás skvěle hodí pro nadcházející jaro. Na své si přijdou sportovci, elegáni ale také uvolnění a ležérní muži.

417 Bvlgari – Man Wood Essence

Lehký parfém

Man Wood Essence je jedním z nejlepších parfémů pro muže, kteří nemají rádi příliš těžké a intenzivní vůně. Je to lehká, ale pořád dost výrazná citrusová vůně. Výborně se hodí právě na období jara a léta, kdy si muž chce umocnit pocit ze slunečných teplých dnů. Voní výjimečně čistě, bez zbytečných těžkých a omamných aromat, která by muži mohla překážet.

403 Creed – Silver Mountain Water

Osvěžující parfém

Parfém Silver Mountain Water u nás není moc rozšířen, což je opravdu škoda. Pro nás totiž tato osvěžující a příjemná vůně jednoznačně patří mezi ty nejlepší pánské parfémy vůbec. Je ideální pro městské muže, kteří energii rádi čerpají v přírodě. Byla proto vytvořena tak, aby evokovala svěžest a živost zurčících vysokohorských potůčků. Skvěle se hodí uvolněnému, vždy pozitivně naladěnému muži, kterému dodá energii a osvěžení.

412 Prada – L’Homme

Elegantní parfém

Do jarního výběru jsme zařadili také parfém pro elegantní muže. Je jím L’Homme značky Pradanetradiční a mírně rezervovaná dřevitá vůně. Projevuje se chladnými, vzdušnými a opravdu moderními aromaty. Nejlépe podtrhne osobnost muže, který si vždy zachovává určitou dávku rezervovanosti. Vyzvedne jeho šarm, mužnost a eleganci.

692 YSL – L’Homme Sport

Energický parfém

Pro aktivního muže se sportovním duchem je na jaře číslem jedna parfém YSL – L’Homme Sport. Ať už chodí do fitka, na turistiku, nebo si pravidelně větrá hlavu na horském kole, tento parfém je určen pro každého, kdo chce překonávat své limity. Má extrémně svěží vůni, probouzející vzrušení, adrenalin a energii. Hodí se na nošení při sportu, ale i během běžných dní.

418 Jimmy Choo – Man Blue

Neformální parfém

Městský kluk s neformálním stylem – tak si můžete představit muže, který je ztělesněním vůně Man Blue značky Jimmy Choo. Nejde o typicky jarní vůni, ale její aromata jsou tak univerzální a moderní, že jsme je z tohoto seznamu nemohli vynechat. Projevují se kořeněně-svěží vůní, která sedne uvolněným a moderním mužům s neformálním stylem.

602 Armani – Acqua Di Gio

Pozitivní parfém

Jako poslední ze seznamu pro vás máme parfém, který nechybí v žádném našem výběru na jaro nebo na léto. Osvěžující, bezstarostný a pozitivní parfém Acqua Di Gio se totiž pomalu stává klasikou. Vůně je plná živých a jiskřivých tónů, které vám připomenou atmosféru letní dovolené.

Ve svých aromatech jako by spojovala harmonii osvěžujících citrusů, slané mořské vody a hřejivého slunce – tedy toho, co na letní dovolené u moře cítíme nejčastěji. Hodí se spontánním, veselým a pozitivně naladěným mužům.

Další jarní parfémy pro muže:

Nevybrali jste si ani jeden z předchozích parfémů? Pak pro vás máme ještě další tipy na parfémy, které mají skvělá aromata vhodná i do slunečného a teplého počasí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *