O parfémech

Přečtěte si o naší horké novince – imitaci parfému Bright Crystal

napodobenina bright crystal

Dokážete si tipnout, který parfém od značky Versace patří mezi ty nejoblíbenější? Představujeme vám Bright Crystal, něžný dámský parfém, jehož přesnou imitaci můžete najít už i na našem e-shopu. Jak tento parfém voní a co ho charakterizuje?

 

Svěží, něžný a romantický

Parfém Bright Crystal se otevírá ve velmi svěžích tónech. Ledem zmrazené granátové jablko a Yuzu se však otevírají do květinového srdce, kterému nejvíce dominuje intenzivní lotos. Svůdnou tečku parfému dává pižmo v základu vůně.

Mnozí lidé si po ovonění parfému Bright Crystal představí svěží, mladou a nevinnou princeznu. Vůně je totiž skutečně mladistvá, vhodná však i pro starší dámy. Je něžná a příjemná, ideální hlavně na léto. Pokud byste ji však chtěli používat i v zimě, klidně můžete. Připomene vám atmosféru romantických teplých letních večerů.

 

Podobnost parfému Bright Crystal s Crystal Noir

Bright Crystal bývá často srovnáván s dalším parfémem z krystalové řady Versace – Crystal Noir. Charakterově si však nejsou velmi podobné. Zatímco Bright Crystal je lehká ovocně-květinová vůně s nádechem pižma, Crystal Noir představuje smyslnou, kořeněnou a těžší vůni. I když jsou však tyto dva parfémy tak rozdílné, přece jen mají něco společného. V obou totiž žena vynikne přesně tak, jak zářící krystal.

 

Inspirován Donatellou

V naší nabídce sice najdete napodobeninu parfému Bright Crystal, no naše imitace od značky Parfen věrně odráží originál. Ten vznikl v roce 2006. Vytvořil ho Alberto Morillas na podnět Donatelly Versace, dědičky impéria Versace a momentálně i hlavní designérky celé značky. Parfém je inspirován její nejoblíbenějšími květinovými vůněmi.

 

Famózní Gianni Versace

Donatella přebrala značku po svém bratru Giannim Versacem. Gianni ji založil v roce 1978 a díky své originalitě se stal ihned slavným. Jeho fenomenální modely nosili hvězdy jako Elton John, Sting, princezna Diana, Madonna nebo Naomi Campbell, která se stala rodinnou přítelkyní módní rodiny Versace.

Gianni dal své značce podobu medúzy – mytické příšery, po níž pohledu každý zkamení. Tento symbol měl zřejmě vyjadřovat originalitu samotného Gianniho Varsaceho. Když totiž jeho modely lidé uviděli poprvé, okamžitě na chvíli zkameněli a ztuhly úžasem.

Značka si tuto vlastnost zachovává dodnes a z módy ji přenáší i na kosmetiku a parfémy. Stejný je i parfém Bright Crystal. Když ho ucítíte poprvé, ihned vás ochromí. Překvapí vás svou něžností a současnou intenzitou. Je skutečně nádherný a stojí za to ho vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *